Meloussa Boutique Hotel

Belangrijkste voorzieningen

  • Wi-Fi

  • Snelle in/uitcheckservice

  • Pendeldienst

  • Rolstoeltoegankelijk

  • Airconditioning

  • Geen dieren toegestaan

Locatie

    Meloussa Boutique Hotel Ciutadella is gelegen op ongeveer 2 km van de Cala en Brut en binnen 700 meter afstand van Oude haven van Ciutadella de Menorca. Dit hotel ligt binnen een paar straten van het Castello de Sant Nicolau en bestaat uit 7 kamers met een uitzicht op de stad.

    Het comfortabele hotel heeft een eersteklas ligging binnen 250 meter wandelafstand van de gemeentelijke markt van Ciutadella (Mercat Municipal). Meloussa Boutique is ook in de nabijheid van de kathedraal van Minorca gesitueerd. Tot de culturele belevenissen in de omgeving behoort Museo Municipal, gelegen op slechts 8-minuten loopafstand van het pand. Het hotel heeft goede verbindingen met vele bezienswaardigheden en ligt in de buurt van busstation Torres.

    De kamers zijn voorzien van airconditioning, samen met moderne gemakken zoals een flatscreen TV met satellietzenders. Voor meer comfort komen de badkamers met een apart toilet en een douche. Gasten kunnen gebruikmaken van een haardroger en handdoeken in de privébadkamers met een inloopdouche, een apart toilet en een douche.

    Een heerlijk ontbijt wordt in Meloussa Boutique Hotel dagelijks geserveerd. Gaten zullen van Spaanse keuken genieten bij Smoix op 100 meter afstand.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 23:59
    Uitchecken: van 08:00 tot 11:00

    Kameropties bij Meloussa Boutique Hotel Ciutadella

    De kamers zijn voorzien van airconditioning, samen met moderne gemakken zoals een flatscreen TV met satellietzenders. Voor meer comfort komen de badkamers met een apart toilet en een douche. Gasten kunnen gebruikmaken van een haardroger en handdoeken in de privébadkamers met een inloopdouche, een apart toilet en een douche.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Meloussa Boutique Hotel Ciutadella  Bedden foto Meloussa Boutique Hotel Ciutadella  Bedden foto Meloussa Boutique Hotel Ciutadella  Kamer foto Meloussa Boutique Hotel Ciutadella  Bedden foto
    Standaard Kamer met een Queen Size Bed

    Grootte: 17 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Meloussa Boutique Hotel Ciutadella  Bedden foto Meloussa Boutique Hotel Ciutadella  Kamer foto Meloussa Boutique Hotel Ciutadella  Bedden foto Meloussa Boutique Hotel Ciutadella  Faciliteiten foto Meloussa Boutique Hotel Ciutadella  Faciliteiten foto Meloussa Boutique Hotel Ciutadella  Macro Details foto Meloussa Boutique Hotel Ciutadella  Bedden foto Meloussa Boutique Hotel Ciutadella  Toiletten foto
    Superior Kamer met een Queen Size Bed

    Grootte: 22 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Meloussa Boutique Hotel Ciutadella

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Meloussa Boutique Hotel Ciutadella

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Zijn de faciliteiten van Meloussa Boutique Hotel geschikt voor mensen met een handicap?
      Meloussa Boutique Hotel is toegewijd aan het bieden van een comfortabel verblijf voor gasten met speciale behoeften, en biedt rolstoeltoegang en kamers met faciliteiten voor gehandicapten voor hun gemak aan.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Meloussa Boutique Hotel Ciutadella